Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga ( Niewiadomo kto ale pewnie ktoś z wyższej adm pewnie lobuz)
 Nazwa Tematu: Skarga na {nick osoby oskarżonej} Jak wyżej

Nick Moderatora/Osoby Moderującej: Jak wyżej
 Powód Skargi: Zmieniają mój  opis na taki który stawia mnie na stronie że niby ja jestem jakimś debilem bez muzgu
 Dokładny opis sytuacji: Patrze sobie na swój profil chciałem zmienić jedną rzecz a tu nagle jak nie zobacze jak sie nie wkur*ue za przeproszeniem to tylko moje biurko wie jak w nie ręką uderzyłęm jakiś administrator zmienił mi mój opis na następujący  No co ja tutaj mam napisać? Przepraszam was wszystkich za moją głupotę.

Tak. Serwer był dla mnie bardzo oddany ale moja głupota doprowadziła do tego ze musiałem tak skończyć, nie chce się dalej kompromitować dlatego też opuszczę was moi mili towarzysze w pvp, na serwerze i ogólnie wy moi przyjaciele. Dodam, że nie wiedziałem że moje zachowanie może do tego doprowadzić dlatego też przepraszam wszystkich których obraziłem lub śmiałem się z nich. Starałem się być odpowiedzialny, ale nie wychodziło mi to i może dlatego brnąłem dalej w moją głupotę - obrażałem i pisałem oszczerstwa na administracje serwera <- za to też przepraszam. Przepraszam też graczy którym źle życzyłem, bo dzięki nim teraz zrozumiałem jaki ja byłem tępy robiąc to Smutny No i na koniec przepraszam Xaiyah czyli klaudię której nie lubiłem, nic mi nie robiła ani nic nie zrobiła moja głupota i zerowy intelekt doprowadził do tego że nawet groziłem jej skargą oraz wyśmiewałem się z niej. Także przepraszam graczy, administracje jak i tą głową administracje za moje czyny, więcej do tego nie dojdzie a ja się zmienię tak jak gural na YouTube. Przepraszam... może kiedyś wrócę. Możę mi ktoś wytłumaczyć to? bo ja nie przypominam sobie żebym coś takiego pisał a szczególnie że nie jestem na tyle rozwinięty aby móc składać tak złożone zdania z pewnością musiał to napisać ktoś inny. Jestem bardzo obużony ponieważ kochana administracja oczernia moją osobę... Ludzie pokazujecie właśnie swój poziom i nie zaskoczy mnie to że za chwilę dostanę bana za ,,pisanie bredni o administracji,, jak to dostałem kilka dni temu ale to już zupełnie inna historia Czekam na przeprosiny i wyjaśnienia od naszej kochanej administracji i nie zamierzam odpuścić nawet jak mnie zbanujecie ja wrócę pot tym nickiem lub innym i dokończę swoje dzieło czymajta się pa Serce
[b] Dowody (Opcjonalne): Dowody wyżej zrobie jeszcze screenshota tego opisu i sobie go zmienie bo jeszcze go ktoś przeczyta i pomyśli że jestem na poziomie armsów albo gorzej tl... [/b]

ps porównywanie mnie do pedofila górala na pewno nie jest na pewno zbyt mądre bo nie gwałce małych dzieci ani nie zachowuje się jak pewien człowiek który dobrze wie że o nim mówie Oczko

DJMarakas napisał 16-10-2018, 17:00:
Skarga skargą, ale Warna dostajesz za wulgaryzmy 
A już myślałem ze skrucha Cię złapała, bo napisałeś opis z przeprosinami za swoją głupotę i zachowanie wobec administracji.. a tu nie, wyszło na to ze oskarżasz jeszcze mnie. Myślę ze musisz się ogarnąć pisząc tak bezsensowne skargi bo pokazujesz swój poziom intelektualny Smutny

"Czekam na przeprosiny i wyjaśnienia od naszej kochanej administracji i nie zamierzam odpuścić nawet jak mnie zbanujecie ja wrócę pot tym nickiem lub innym i dokończę swoje dzieło czymajta się pa"

Żadnych przeprosin od nas nie dostaniesz, nie wmawiaj nam coś czego nie zrobiliśmy, nie wychodzi Ci kompromitowanie nas to zaczynasz pisać jakieś brednie? Ostatni twój poradnik ^^ był SUPER Serce
A co do twojego dzieła, możesz wracać kiedy będziesz tylko chciał, administracji forum jak i administracji serwera zrobi to wielką frajdę zbanowanie twojego kolejnego konta.

@ KaeyPL 20% za pisanie bezpodstawnych skarg. Skargę odrzucam według punktu w regulaminie. I dodam że 100% warna = perm.
//zamek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości