Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Moderatora forum.
Imię: Nazywam się Kacper.

Ile możesz dziennie poświęcić czasu na forum: Dziennie mogę poświęcić wiele czasu. Myślę, że od 4 do nawet 6 godzin dziennie dam radę, ponieważ na co dzień nie robię nic popołudniami. Dodam również, że czas podany przed chwilą, to czas który mogę poświęcić w tygodniu. W weekendy będzie to znacznie więcej.

Staż: Co do mojego stażu, to byłem już Moderatorem forum, a raczej Opiekunem bo taką rangę tam posiadałem. Było to forum też pewnego serwera, którego IP tutaj nie podam ze względu na reklamę. Dlaczego posiadałem, a już nie posiadam ? Otóż serwer około 4 miesiące temu upadł, a wraz z nim jak to zwykle bywa upadło forum. 

Co chciałbyś zmienić w forum: Forum jest jest dość estetycznie wykonane, i osobiście nie wprowadzałbym zmian.

Doświadczenie: Moje doświadczenie jest dość duże. Jak już wyżej wspomniałem, byłem Opiekunem jednego forum przez całe 6 miesięcy. Robiłem to, czym na waszym forum z tego co przeczytałem zajmuje się Moderator. 

Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Otóż, jestem bardzo miłą, dogadaną i cierpliwą osobą.Znam zasady ortograficzne, i przestrzegam ich.  Zawsze rozważam wszystkie propozycje innych, i gdy dwie strony mają problem próbuje go rozwiązać tak, aby każda z nich na niczym nie ucierpiała, a wręcz przeciwnie. Wiem, że nie mam 100 postów na forum, ale czy to ważne ? Liczy się doświadczenie i osoba pełniąca funkcję Moderatora. Dodam że jest to tylko moje zdanie, i nikt nie musi się z nim zgadzać. Mam nadzieję, że dokonacie dobrego wyboru.

Coś o sobie: Jak już wyżej zostało powiedziane mam 16 lat, i nazywam się Kacper. Chodzę do klasy 1 Technikum, na dokładnym kierunku TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH. Lubię sporty ekstremalne, i jazdę na motorze. Popołudniami praktycznie cały czas siedzę na komputerze, wyszukując informacji które mnie interesują, i zajmując się tym, czym lubię się zajmować. Raczej nie gram w gry, a przeglądam różne strony internetowe, i teraz miałbym jeszcze dodatkowe zajęcie pilnowania porządku na forum, a nie ukrywam że lubię to robić.

Kontakt: E-MAIL: [email protected], TS3: (Można podać to wejdę na rozmowę), Skype: Akuyu
odrzucam
//zamek
                            Moderator Forum 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości