Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja
-             Mam na imię Alan
-     Mój Nick na serwerze Alien77 J
-     Posiadam 14 lat!
-     Dziennie na serwerze mogę poświęcić mniej więcej 3-2godziny ze względu na naukę. Nie kiedy będę mógł być dłużej. W weekend będę mógł dużo więcej czasu na serwer.
-     Co do mojego stażu to nie byłem jeszcze administratorem serwera wiec chciałbym spróbować jak to jest chciałbym najpierw wystartować na Helpera albo Budowniczego na serwerze.
-     Znajomość regulaminu znam bardzo dobrze nic bym nie zmienił.
-     Dlaczego ja ? Dlatego że jestem bardzo sympatyczna osobą umiem pomóc graczą na serwerze w różnych problemach od nośnie minecrafta. Znam zasady ortograficzne i przestrzegam się ich. Mam nadzieję że dokonacie dobrego wyboru.
-     Tak jak już wspomniałem nazywam się Alan mam 14 lat jestem w Szkole Podstawowej Nr3 w Rawiczu. Uwielbiam trenować Piłkę Nożną jest to moja pasja. Na co dzień wychodzę z dziewczyna  z kolegami z klasy na dwór. W miarę dobrze się uczę, popołudniami uczę się i jak mam już wszystko gotowe  siadam  przed komputerem i gram mniej więcej do godziny 1 w nocy.
- Kontakt
- Email- [email protected]
-Ts3- (Można podać to chętnie wbije porozmawiać)
-Skype- Alien77
       Dziękuję Myślę że dokonacie dobrego wyboru.

Jestem niestety na nie
(+) wiek
(+) staż na serwie. Znam go gra z kilka lat
(-) Nie nadaje się do pracy z ludźmi. Dużo przeklina itp. Gadałem z nim przez skype
(-) nie ma dużego doświadczenia w komendach dla danej rangi
Na nie
Wulgarny -
Wiekszej czcionki sie nie dalo ? -
W stażu nie chodzi o to, czy było sie w adm czy nie, tylko ile grasz już na serwerze -
                            Moderator Forum 
Mało napisane. Podanie się zlewa, estetyka totalnie leży. Jesteś wulgarny. I nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Jestem na nie.
@ Zuzek_Zuza Serce

Steam: Klik
(--) '' Znam zasady ortograficzne i przestrzegam się ich'' nie przestrzegasz ich.NA NIE
(--) '' Znajomość regulaminu znam bardzo dobrze nic bym nie zmienił.'' nie znasz regulaminu .NA NIE
(--) '' Co do mojego stażu to nie byłem jeszcze administratorem serwera wiec chciałbym spróbować jak to jest chciałbym najpierw wystartować na Helpera albo Budowniczego na serwerze. '' Staż gry na serwerze a nie w administracji.NA NIE
(--) Nie umiesz czytać ze zrozumieniem NA NIE
(--) przeklinasz, wyzywasz . NA NIE

Moja ogólna ocena to NIE.
A dodając, że się podszywałeś pod administrację (Lucy) to jestem tym bardziej na nie . Co to by było jak byś dostał ciut władzy! Strach się bać ..
DJMarakas napisał 27-11-2018, 20:49:
double post +2pkt
Pozwolę sobie odrzucić..
//cls
                            Moderator Forum 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości