Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helper ChestPVP
■ Imię: Sebastian
■ Nick: DarthMaul
■ Wiek: 15 lat
■ Aktualny staż na ChestPvP: Gram już na tym serwerze 4 lata
■ Staż na Serwerze: 5 lat
■ Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): Tak znam regulamin. Czytałem go z kilka razy
■ Argumenty dlaczego powinniśmy dać ci szansę: Byłem już helperem na innym serwerze. Posiadam dużą znajomość komend przydzielonych dla danej rangi. Bardzo chętnie będę pomagał w rozwoju serwera. Myślę, że przyda się moja pomoc. Lubię pomagać innym graczom i na pewno będą mogli liczyć na moją pomoc i wsparcie. Mam dobry kontakt z administracją tego trybu. Może nie za dużo rozmawiam z nimi przez TeamSpeak3, ale chcę to zmienić.
■ Co zamierzasz zrobić po dostaniu rangi ?:
Przede wszystkim jak już powyżej wspomniałem będę pomagał graczom. Posiadam kanał na YouTube gdzie będę promował ten tryb, ponieważ mało graczy przychodzi na ChestPVP. Będę chciał wraz z Wami podtrzymać dobry stan serwera. Będę również banował graczy, którzy posiadają nielegalne wspomagacze
i będę mutował, jeżeli będzie taka potrzeba. Tak jak u góry napisałem, że byłem już helperem na innym serwerze posiadam również umiejętność w sprawdzaniu graczy. Ta czynność nie sprawia mi żadnych problemów.
■ Coś o sobie: Nazywam się Sebastian mam 15 lat i chodzę do 8 klasy. Moją pasją jest sport, który uprawiam dość często. Jeżeli chodzi o szkołę to nie mam żadnych problemów w nauce. Szczególnie dobrze mi idzie w informatyce gdzie na ten moment wychodzi mi 5. Świetnie mi idzie również język niemiecki. Pracuję na ocenę celującą. Jeśli mam wolny czas spędzam czas przy komputerze grając na tym przecudownym serwerze. Jak każdy człowiek mam pełno wad, które postaram się naprawić. Między innymi dlatego też przepraszałem cały serwer ;D. Myślę, że uda mi się awansować na helpera i w końcu spełnię swoje marzenie.
■ Kontakt: TeamSpeak3, Skype, Discord, Forum Serwera.

Wymagania:

■ Wiek: Minimum 14 lat  (mam 15 lat)
■ Konto na forum założone minimum 1 dzień przed napisaniem podania  (założone w maju)
■ Minimum 10 postów na forum (Dział Off-topic nie jest zaliczany) Spełniam
■ Znajomość ortografii 9/10
■ Znajomość komend dla danej rangi : Oczywiście, że tak
■ Umiejętność pracy w grupie : Tak
■ Doświadczenie w sprawdzaniu graczy Tak
■ Sprawny mikrofon i discord lub ts3 Tak

Obowiązki:

■ Uczestniczenie w życiu forum : Spełniam
■ Granie na serwerze minimum 1h dziennie. Spełniam
■ Pilnowanie czatu w grze : Oczywiście
Dużo. Wiek i staż na plus. Dałbym mu szansę, na tak.
@ Zuzek_Zuza Serce

Steam: Klik
Wiek na plus, fajnie napisane podanie. Znam go i jestem pewien, że się nadaje na helpera. Jestem na tak.
"Aktualny staż na ChestPvP: Gram już na tym serwerze 4 lata" Czy oby na pewno, dobrze odpowiedziałeś ? Nie chce mi się czytać dalszego twojego podania, gdyż to mnie razi w oczy Smutny Czcionka jest o wiele za mała, jeżeli chcesz się dostać to przynajmniej się postaraj.
Jestem neutral/tak
(METODA 2 GWIAZDY 1 ŻYCZENIE)
+ Wiek
+ Znam cię torchę i myśle, że ci zależy więc masz szanse.
- Tak troche chestpvp był stworzony 2 tygodnie po tych wakacjach co były w tym roku więc jakoś nie widze tego abyś grał więcej na tym trybie niż ja.
Duży uśmiech
Jestem na Tak
Morda +
Wiek +
Staż +/- hehe
Hehe!! Co tam u ciebie
Dałbym ci szanse, czemu by nie. /na tak.
DJMarakas napisał 08-12-2018, 19:02:
Brak uzasadnienia odp +2pkt
Na nie // Darth Maul na helpera??? XD zartujesz sobie?! kolejny stiv pokroju TOMAHOWK który ma tak nawalone w głowie jak ja pod koniec wakacji Duży uśmiech
argumenty na nie?
- nie ogar
- noob klepałem sie z tb i naprawde jak klepiesz sie z aura to chociaż gdy liżesz koxa to ja wylaczaj bo na prawdę gdy jesz koxa i bijesz jednocześnie to to razi w oczy :l
argumenty na tak
nie wiem nie chce mi się czytać podania
powiedzmy że dobre podanie ale za mała czcionka :I
wiecej nie bede pisał bo jestem grubym smieciem i elo
jestem na tak
+nawet spoko podanie
-tryb jest 4miesiące nie możesz grać 4 lata
+widzę cie często
na nie
argumenty +
zachowanie ---

Skocz do: