Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAEY XDD
Co on tu robi XDD nie wiem ale jestem i mam wielki ubaw gdy czytam forum Serce ale nie o tym! 
Łobuz najlepszy administrator na serwerze da mi szansę (tak myślę) i pozwoli wrócić na km!!! I D niemożliwe staje się możliwe do końca roku jeszcze bede taki jak zawsze ale od stycznia coś mi się w łeb stanie i będę nowym człowiekiem!
dlaczego wogle wracam? km ma unikalną atmosferę i pomijając kilka wyjątków (lobuz pewnie wie jakie bo to głównie z jego i pani sekretarki lucyferki udziałem) ale wszystko co było kiedyś już nie istnieje nowy kaey wbija na rejon 
Od stycznia zaczynam grę 24/7 dlaczego od stycznia bo ekipka mi wstała z rowerka i bedziemy grać w minkrofta!
W tym poście też będę się chwalił moimi osiągnięciami w swojej nowej drodze 
1 Od teraz nikogo nie wyzywam! (no poza administracją którą trzeba czasem zwyzywać bo bez 7 dniowego muta przynajmniej raz na tydzień grać się nie da) 
2 Wywaliłem moją pikną maszynke do banowania graczy do kosza :Duży uśmiech już nikt nie dostanie bana ode mnie xd (tak ogólnie słyszałem od informatorów że gracze przestraszyli sie moich zabaw z java script XD ale to już jest przeszłość) 
3 Dołączyłem do pogotowia na pewnym serwerze mta gdzie gra 200 ludzi wiec jestem bardziej zdyscyplinowany (serio utemperowali mi tak musk że nikogo z wyższą rangą od 2 dni nie wyzywałem :O ) 
No tak na koniec chce jeszcze powyjaśniać pewne sprawki z adm

------------------------------------------------
przepraszam ksajah którą wsm nwm czemu obrażałem (doktorthc troche sie do tego przyczynił) 
lobuza chciałem przeprosić ale zobaczyłem że dostałem bana za moje piekne przywitanie z graczami wiec niech pali gume
do marakasa nic nie mam ;o
lucyferki nie przeprosze chociaż chciałbym ale teraz to już nieważne 
imgaixa  też nie przeprosze bo nie mam z czego :Duży uśmiech
jeszcze są pany SEPTEMBER któremu dzienkuję z całego serduszka i jak to czyta to props a jak nie to ma palić gume xd 
'jeszcze  taka mała rozkmina bo ogl ostatnio troszke grałem na serwerze pod zmienionym nickiem i nawet nawet się grało dlaczego nie ma mojej wyspy na skyblocku? przeciez budowaliśmy tam ostatnio ;-;  

jeszcze raz przepraszam administracje która jest naprawdde *kaszle* dokładna i *kaszle* miła dla graczy 
nieno zartuje chce was  przeprosić za moje ostatnie zachowania i wogle napiszcie w odpowiedzi jak tam u was i co czujecie czytajac ten post bede ciekaw na prawde Duży uśmiech  
kc was i do zoba (mam nadzieje że nie dostane kolejnego bana jak ostatnio ;-Oczko
:>>>>>
U mnie spoko. Hahaha, powiem Ci ze czytając ten temat miałem ubaw po pachy.
@ Zuzek_Zuza Serce

Steam: Klik
Trzeba usunąć spamera? Czyż nie?
Weź go zostaw łobuz spoko ziomek z niego
Śmieć
Szkoda że nie można tutaj lajkować postów, będzie trzeba to DODAĆ!
(05-12-2018, 16:23)Lobuz21 napisał(a): Szkoda że nie można tutaj lajkować postów, będzie trzeba to DODAĆ!

JESTEM ZA!!! 
(tylko nie zepsuj przy okazji rankingu na megadropie bo ty do takich rzeczy zdolny jesteś ;Oczko
:>>>>>
Czy kiedykolwiek ranking na megadropie był "popsuty" ? xDD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości