Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...
Miałem nie wracać ale kolega powiedział że moja piękna i wzniosła mowa zniknęła z forum... Lobuz? dlaczego wzorujesz się na komunie i próbujesz zatuszować wszystkie przesłanki za tym że km upadło? myślisz że to ci coś da? mylisz się. Jedyne co to pogarszasz swoją już na prawdę fatalną sytuację i pokazujesz jak nisko człowiek potrafi upaść aby podtrzymać ideę którą pielęgnuje przez ten cały czas... widzę że nie potrafisz przyznać się do błędu ani zreflektować się, co zrobiłeś źle, co powinieneś poprawić? nie. Ty po prostu banujesz wszystkich z odmiennym zdaniem od ciebie. Jak wbiłem pierwszy raz po upadku km na forum, myślałem że się zmienisz, myślałem że ogarniesz swoje ego i odstawisz je na bok dla dobra serwera. Ale nie!  ty z dnia na dzień, miesiąca na miesiąc coraz bardziej niszczyłeś ten serwer, pewnie winisz graczy że to przez nich ten serwer upadł? że im się znudziło? Nie. To ty swoimi toksycznymi zachowaniami i bezpodstawnymi banami powoli ale systematycznie niszczyłeś serwer. Jestem nukerek- a to moje zdanie kto mnie pamięta niech pamięta a kto nie, ten już nigdy mnie tutaj nie zobaczy :Uśmiech

dzięki. 

a, i usuń  ten post żeby czasem jakiś gracz nie zobaczył tego i się nie zraził (oczywiście to jest sarkazm usuwając to pokażesz jak bardzo masz małe jaja elo) ~plyeak 2k19
Śmieszy mnie zachowanie takich jebanych dzieciaczków którzy myślą że są kimś, to, że km upadło wie każdy, więc pisząc, że to tuszuje jest idiotyzmem z twojej strony randomie(prawdopodobnie kean czy jak mu tam - lata mi to). Uważasz, że banuje wszystkich.. banuje osoby które już mega przesadzają, lub poczuli się Bogiem na serwerze i wszytko im wolno - wiele osób z administracji dobrze wie, że wiele razy byłem za ub - odbanowywałem pewne osoby nawet jeżeli zrobili coś złego i otrzymali bana. Piszesz, że z dnia na dzień coraz bardziej niszczyłem serwer argumentując to że banowałem osoby, ale to nie ja km9.pl zostawiłem swojego kumpla w administracji aby banował osoby pisząc do mnie, że zniszczysz ten serwer..., to nie ja poczułem się bogiem oraz to nie ja mam coś z głową, obwinianie mnie za upadek km'a jest wręcz niedorzeczne bo każdy się do tego przyczynił i tyle. Jeżeli ktoś otrzymał bezpodstawnego bana ode mnie niech się wypowie a ja rozpiszę za co dokładnie, nie banowałem - omijałem bany, ale jak już przesadzali to należał się ban. Jeżeli masz coś jeszcze do dodania to pisz - będę usuwał takie konta z forum, mógłbym przedstawić cała sytuacje km'a - dlaczego upadło itd. pisząc długi post, ale po co?
Jeżeli ktoś otrzymał bezpodstawnego bana ode mnie niech się wypowie a ja rozpiszę za co dokładnie, nie banowałem - omijałem bany, ale jak już przesadzali to należał się ban. Jeżeli masz coś jeszcze do dodania to pisz z chęciom napisze bo dostałem dwa takie bany od ciebie XDDDD na starym kompie mam filmik z przed 2 lat na którym pięknie pokazujesz jak bardzo chamskim i zadufanym w sobie byłeś i jesteś, niestety nie pamiętam nicku tego typka ale chodziło mniej więcej o to że zbanowałeś 1/3 topki na skyblocku tylko za to, że upomnieliśmy się o vipy które mieliśmy dostać za wygranie konkursu... Ty pewnie tego nie pamiętasz ale z pewnością jak znajdę ten materiał to wrzucę go na yt i wyśle ci linka... Może zobaczysz swoje błędy albo wyjaśnisz CZEMU I CO ZŁEGO ZROBILIŚMY że tego bana dostaliśmy, jeszcze ok oni mogli bo gdy odmówiłeś im tego vipa to zaczęli przeklinać ale dlaczego JA dostałem perma tylko za to że napisałem głupią rymowankę opisującą sytuację (zbanowałeś 7 typa XD z topowej wyspy ziom): Cały serwer śpiewa z nami bo dziś łobuz sra banami... Za takie coś permik? odwoływałem się jeszcze potem ale ty mnie tylko wyśmiałeś Uśmiech

następną rzeczą będzie sytuacja z zeszłych wakacji: znalazłem sposób który pozwalał kupować dynie i sprzedawać ich nasionka przy tym zarabiając kilka zł na skyblocku, dostałem za to bana na 3 dni i resetke konta. Wytłumacz mi proszę jakim cudem uznałeś to za glitch? bo według mnie to zwykły sposób na zarabianie... W regulaminie nic nie było a ja dostałem bana, dzięki Oczko

i ostatnim banem może nie od ciebie ale od "sera" czy jakoś tak w lutym zeszłego roku wbiłem topke a ten po prostu wziął mnie na sprawdzanie i zbanował. Nic tylko odebrał skypa sprawdził czy nie nagrywam i zbanował mnie. Potem okazało się że to był vaes ale nic nie zmienia faktu że unbana nie dostałem przez co straciłem topke w ostatnim tygodniu edycji...

tyle pamiętam, jak chcesz to może pójdziesz kiedyś ze mną na jakiegoś tsa czy coś? zrobimy kulturalną rozmowę i wyjaśnimy wszystko... bo ja na prawdę nie chce robić z nas zwierząt pod sam koniec istnienia tego superowego serwera który z pewnością na długo zostanie w mojej pamięci i będę dalej uważać go za jeden z najlepszych....
jeżeli chcesz to masz tutaj mojego discorda, zgadamy się KaeyPL#8627
1. Pamiętam to, jako właściciel i top1 wyspy na ostatniej edycji dostałeś umownego vipa/svipa, a kumple już nie przez co pruli się o to i na koniec otrzymali bana, a ty zacząłeś się pruć do mnie, dlaczego to kumple dostali bana obrażając mnie jak i serwer za co wszyscy trzej dostaliście bana.
2. Wydaje mi się ze sklep był stawiany od zera a w hologramie przed sklepem pisało co grozi za wykorzystywanie bugów tego sklepu - tak to nazwijmy.
3. Nic o tym nie wm.
4. Wyjaśnić prywatnie, ale po co? Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, pamiętam prawie każdą sytuacje i jak ja z niej wychodziłem. Wyjaśniając to prywatnie nie dojdziemy do porozumienia - nie chce za msc znów czytać jaki ten Lobuz jest nie dobry, wbiłem na tsa a on mnie zwyzywał Smutny
1. Nie spinałem dupy do ciebie i nie dostałem svipa czy tam vipa.... tylko bana, ale nie będe dalej o tym gadać bo sam nie pamiętam tego zbyt dobrze (2 lata temu to było ziom)
2. Nie, nie było. Jeżeli by było to bym to zauważył bo NA PRAWDĘ po banie już uważałem na takie rzeczy i ani razu nie znalazłem ani punktu w regulaminie ani "hologramu"
3. To szkoda bo była afera na pół serwera
4. Czyli się boisz? ja nie chce cię tam zwyzywać tylko chcę wreszcie wyjaśnić i pogadać z tobą. I obiecuję ci że nic takiego się nie wydarzy że bede płakał jak żeś mnie zwyzywał. Ja dalej jestem chętny do rozmów Oczko
1. Oczywiście, że dostałeś - jakbym miał logi bym ci pokazał.
2. Czy było czy nie to na 100% było to w regulaminie
serio nie było... Sprawdzałem ten regulamin sto razy... I mi nie wmówisz że nie było bo jakby było to bym ci tego nie wypominał cały czas XDD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości