Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziękuję.
Cześć wszystkim. 

Mimo, że od jakiegoś czasu nie pojawiam się na forum jednak wypada się pożegnać pod koniec życia tego serwera, który bardzo miło wspominam dzięki poznanym tutaj ludziom. Chciałbym podziękować zarządowi Kwadratowej Masakry w składzie Meroś (nie wiem czemu pokazuje się km9.pl jak napiszę Meros.ne), DarkMafy, Lobuz21 za zaufanie do mnie i powołanie mnie na tak wysokie stanowisko. Dzięki panowie. W szczególności chciałbym wyrazić podziękowanie również Delciakowi i całej ekipie creative (wiadomo o kogo chodzi Serce) bez której nie osiągnąłbym tak wysokiej posady na jakiej byłem. Z tym towarzystwem w szczególności można było pośmiać się na GG czy Discordzie. Dziękuję również wszystkim graczom za grę.

Chcę wyróżnić też osoby z którymi miło mi się grało i współpracowało w tych klockach:
Kreyss, Patryk5813, Lolitaa, Lidl, Jupitek, Gerfrud, Patry77, Mr_Mikis, Mikolaj_S, IziMen, Polik, Patrianeq, Piotrek5813, Kenny, Bapa, Del_ete, Nyxul, Krzychu, waffi, Zuza i wiele, wiele więcej. Przepraszam jeżeli kogoś nie wymieniłem.

Praca z Wami ponad rok była dla mnie zaszczytem a z większością mam dalej kontakt. Oto posady, na których pracowałem przez ponad rok:

Pomocnik CV -> Moderator CV -> Administrator CV -> Opiekun CV -> Redaktor Naczelny -> Koordynator ds. promocji / Support Team / Moderator Forum -> Główny Administrator /  Support Team
Jak kilku z Was wie, prowadzę swoją stronę internetową. Jeżeli ktoś szuka stanowiska - zapraszam do mnie na GG/discord. Macie kontakt ze mną, dzięki Oczko

gg: 59161181
discord: yoohoo#0677
Emerytowany Główny Administrator
KwadratowaMasakra.pl
Opiekun Creative, Redaktor Naczelny, Koordynator ds. promocji, Moderator forum, Opiekun Discord
Powodzenia Uśmiech
BYŁA HEADADMINKA SKYBLOCK
Eluwa jak coś pisz gg/dc x)
Dzięki, że o mnie pamiętałeś. Powodzenia w dalszych projektach.
[*] 2014 - 2019 [*] 

Dziękuję każdemu za te wspaniałe 5 lat

Papatki, powodzonka Uśmiech
                                      2017-2018
        Dzięki wszystkim za wspaniały rok, mojej
                             rozgrywki tutaj.
~Mikis.
Buziaczki
[Obrazek: giphy.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości