Ranking serwera

TOP 10 GILDII

MIEJSCE: NAZWA: TAG: PUNKTY: ZAŁOŻYCIEL:
1SwimmingInTheOceanSITO1554IksL
2TheFallenArchangelRISE1553CzarnaXPantera
3LecimyNaMarsaMARS1485krime_
4SouthSideSerpentsSSS1441TrombaRakietowa
5DwaKiloNaStolDEX1399MyBuush
6JEBACJOSEPAWDUPEHUJ1396Michal_Sid
7WhiteTeamHITE1363Wyblakly
8KissMyAssKMA1334KazelXPompa
9DziwnyJestTenSwiatDJTS1310JosephTiltinger
10JestesPodczasWalkiJPF1298_Nexi_PL

TOP 10 GRACZY

MIEJSCE: NICK: GILDIA: PUNKTY: KILLE: ZGONY:
1Michal_SidJEBACJOSEPAWDUPE17271448
2PanFalKiuLecimyNaMarsa165030422
3VeteranKeeps161822529
4IksLSwimmingInTheOcean1574724
5CzarnaXPanteraTheFallenArchangel155319613
6TrombaRakietowaSouthSideSerpents154916115
7MeliniarskiSwimmingInTheOcean153413110
8sstab15311942
9Avio1337JEBACJOSEPAWDUPE1518903
10WyblaklyWhiteTeam1513538
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

AKCEPTUJĘ